Oto Kurtarma

0543 216 6002

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin Ostim bölgesinde uzun zamandır araç sahiplerine oto kurtarma, vinç, çekici ve yol yardım gibi hizmetler veren firmamız, sizleri kışın yolda kalmaktan hızlı şekilde kurtarmakta ve aracınızın güvenli bir alana taşınmasını sağlamaktadır.

Ostim Oto Çekici firmamız aynı zamanda müşterilerine, en uygun fiyat politikası ve kolay ödeme koşulları ile araç yol yardım hizmeti sunmaktadır. İşten geç saatte çıksanız bile yolda yaşayacağınız her türlü problemler karşısında firmamız ile iletişime geçebilir, istediğiniz oto kurtarma ve yol yardım hizmetini alabilirsiniz.

 

 

Aracınızı firmamız güvenli şekilde olduğu yerden istediğiniz yere çekmekte ve sizlerin de evlerinize kolay şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Zaman sınırlaması olmadan araç sahiplerine 7/24 müşteri desteği veren firmamız , her zaman olduğu gibi kendilerinin can güvenliğini ön planda tutmakta ve çekim sırasında araçlarının başına gelebilecek her türlü tehlikeyi de önlemektedir.

 

Ostim Oto Kurtarma Güvenilir midir?

 

Uygun oto kurtarma firması arayan araç sahiplerinin ilk olarak tercih ettiği Ostim oto kurtarma firması, hem güvenilir hem de oldukça uygun fiyatlara sahip kurumsal bir firmadır. Hem acil durumlarda, hem de normal bir oto kurtarma ihtiyacınızın olması durumunda firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilmektesiniz.

 

Hesaplı oto kurtarma arayan araç sahiplerinin tercih ettiği firmamız kendilerine aynı zamanda farklı hizmetler de vermektedir. Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin Ostim ve çevre mahallelerine hizmet vermekte ve bu hizmeti araç ayırmadan yapmaktadır.

Verdiğimiz oto kurtarma ve yol yardım hizmeti ise firmamızın müşterilerinin memnuniyetini kazanmasını sağlamaktadır. Firmamızın hizmetleri arasında yer alan ve her araç sahibinin ihtiyacı olan oto yol yardım, oto kurtarma ve vinç hizmeti araç sahiplerine ekonomik fiyatlar karşılığında verilmektedir.

 

Ostim Oto Kurtarma Firmasının Hizmetleri Hangileridir?

 

Acil oto kurtarma hizmetleri gibi daha bir çok farklı hizmetleri bünyesinde bulunduran firmamız, fiyat olarak da en uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Bu durum ise araç sahiplerinin memnun olmasını sağlamaktadır.

 

Özellikle kaza sonucu dereye yuvarlanmış olan araçları çelik zincirler ile kaldırıp araca yükleyen firmamız, kısa süre içerisinde trafiğin açılmasını sağlamaktadır. İnsan sağlığına öncelik veren firmamız, kaza anında ilk önce araç sahibinin kurtulmasını sağlamaktadır.

 

Daha sonra oto kurtarma ve vinç hizmeti ile aracı olduğu yerden çıkararak gerekli yerlere götürmektedir. Ekonomik oto kurtarma hizmeti veren firmamızın ödeme seçenekleri oldukça fazladır. Siz de Ostim oto kurtarma ve oto vinç firmasının güvenilir ve farklı hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

 

Ostim Oto Kurtarma Firmasına Nasıl Ulaşabilirim?

 

Ucuz oto kurtarma hizmeti veren ve sektörde oldukça tanınan Ostim oto kurtarma şirketimiz oldukça güvenilir bir firmadır. Firmamızdan oto kurtarma, çeki ve vinç hizmeti almak için şirket telefonlarını direkt olarak arayabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak internet sitemizi ziyaret edebilir ve bu şekilde firma yetkililerine ulaşabilirsin.

 

İstediğiniz yol yardım vinç hizmetini ise hızlı bir şekilde firmamızdan talep edebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ile araç sahiplerine oto kurtarma ve vinç hizmetini hem kaliteli şekilde, hem de son teknolojik ekipmanlar kullanarak vermekteyiz.

 

Firmamızı arayarak dilerseniz müşteri temsilcisine ve call center birimine de bağlanarak hizmet alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden kendileri ile irtibata geçebilir ve oto kurtarma hizmetini güvenli şekilde alabilirsiniz. Güvenilir oto kurtarma firmamızın hizmetlerinin fiyatları ise oldukça ekonomik ve her kese uygundur.

 

Ostim Oto Kurtarma Hizmetleri Hızlı Mıdır?

 

Oto kurtarma fiyatları oldukça ucuz olan Ostim oto kurtarma ve vinç firmasının hizmetleri ise oldukça hızlıdır. Kaza sonucu devrilmiş olan araçlarınızı firma personelleri olay yerine kısa süre içerisinde gelerek, hızlı bir şekilde kaldırmaktadırlar. Deneyimli personellerimiz ile araç sahiplerine hem kaliteli, hem de insan sağlığını düşünerek hizmet vermekteyiz.

 

Hızlı oto kurtarma hizmeti veren firmamız kurumsal ve oldukça güvenilirdir. Hesaplı oto kurtarma, yol yardım ve vinç hizmeti almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği firmamız, müşterilerine kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Firmamızın normal oto kurtarma ve vinç hizmeti gibi ahtapot kurtarma ve vinç hizmeti de oldukça hızlıdır. Ostim oto kurtarma firması bölgede oldukça tanınan ve güvenilen vinç firmasıdır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanarak araç sahiplerine hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

 

 

Ostim Oto Kurtarma Fiyatları Uygun Mudur?

 

Yakın oto kurtarma nerede? diye arayanların ilk olarak tercih ettiği Ostim oto kurtarma firması, oldukça güvenilir ve aynı zamanda ekonomik fiyatlara sahip bir firmadır. Oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri oldukça geniş ve çeşitlidir. Çelik zincirler ile bağlanan araçlar, vinç yardımı ile olduğu yerden çekilmektedir.

 

Bu hizmeti ise müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Hem hızlı, hem de kaliteli oto kurtarma hizmeti almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği firmaların başında, Ostim oto kurtarma firması gelmektedir.

 

Firmamız araç sahiplerine uygun oto kurtarma fiyatlarının yanısıra, kolay ödeme seçenekleri sunan ve bölgede oldukça tanınan firmadır. Yol yardımına ihtiyaç duyan araç sahiplerine hemen ve hızlı bir şekilde hizmet veren firmadan ucuz fiyatlar ile oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Güvenilir olan firmamızın tüm hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

 

Ostim Oto Kurtarma Firması Yol Yardım Oto Kurtarma Hizmetini Ne Şekilde Yapıyor?

 

Yol yardım oto kurtarma hizmeti almak isteyen araç sahipleri firmamızı ister telefon ile, isterlerse de müşteri temsilcisinin numarasını arayarak alabilirler. Firmamız yolda kalmış olan araç sahiplerine öncelikle araç transferi ile yol yardım hizmeti vermekte ve daha sonra ise yolda kalmış olan araçlarını vinç yardımı ile çekiciye koyduktan sonra, olay yerinden uzaklaştırmaktadır.

 

Eğer isterseniz aracınızı sizin istediğiniz yere götürmektedir. Üstelik bu hizmetleri uygun fiyatlar karşılığında sizlere sunmaktadırlar. Siz de acil ve uygun fiyatlara sahip oto kurtarma firması arıyorsanız, Ostim Oto Kurtarma ve yol yardım firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İSTEK FORMU

[wpforms id=”81″]

[envira-gallery id=”575″]

Kategoriler: Oto Kurtarma