Oto Kurtarma

0543 216 6002

Sevdiklerinize güvenle kavuşmanıza olanak veren Siteler oto kurtarma ekiplerimizle hemen tanışabilirsiniz. Neden bizi tercih etmeniz gerektiğini öğrenebilmek için hiç vakit kaybetmeden adreslerimize ulaşabileceksiniz. Bu sayede geniş araç filomuzdan faydalanabileceğinizin altını çizmekteyiz. Araçlarınızda hangi işlemlerin yapılacağını online kamera takip sistemi ile takip etmenize ve arşivlenmesine olanak verilmektedir. Tüm kayıtların tutulmasını sağlayan ekiplerimizin GPS sistemli takipleri gerçekleştireceğini belirtiyoruz. Siteler oto çekici hizmetimiz Eğitimli personellerimizin sizlere neler kazandıracağını görebilmek için hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Evlerinize kadar bırakılmanızı sağlayacak olan adreslerimizin ağır vasıtaları çekebilmek ve kurtarıcı hizmetlerini sunabilmek için gerekli donanıma sahip olduğunu da hatırlatıyoruz. Hayatınızın vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelen ulaşım ve araçlar konusunda titizlikle sunulan hizmetlerde öncü olan adreslerimize başvurabileceksiniz.

En uygun fiyat veren ve en güvenilir hizmet yapan firmamızdan yaralanmak için hemen arayın.

Siteler oto kurtarma

Siteler oto kurtarma

Ankara’da aracınız bozulduğunda ya da kaza yaptığınızda ne yapmalısınız?

Her gün araçlarını caddelerde sokaklarda süren milyonlarca insan vardır. Tüm bu araç sürücüleri, araçlarının herhangi bir yerde arızalanmasından çok panik duyarlar, evde ya da yolda bir yerde hiç fark etmez. bizi arayabilirsiniz

Oto Kurtarma

0543 216 6002

Basit bir lastik patlaması, aracın yakıtının olmadık bir yerde bitmesi veya bir tür kaza gibi küçük ya da büyük bir sorunda olabilir, araba arızaları mümkün olduğunca kısa sürede giderilmelidir, aksi takdir de büyük sorunlara sebep olabilir. Sürücünün ilk olarak yapması gereken şey panik moduna asla girmemesidir. Böyle bir durumla ilk kez karşılaşıyor olabilirsiniz. O halde, ilk olarak yapmanız gereken öncelikle Siteler oto kurtarma olarak faaliyet gösteren tüm Ankara da hizmet veren firmamızla iletişime geçmektir.

 

Firmamızla iletişime geçtikten sonra yapmanız gereken diğer adımlar aşağıdadır.

Aracı yolun kenarına park et

Yolda en sevdiğiniz şarkıyı dinlerken, yolun ahengine dalmışken,  aniden o garip sesi ya da büyük bir çarpışma sesini duyduğunuz anda, ayağınızı gaz pedalından yumuşak bir şekilde çekin ve arabayı yavaşça yolun kenarına doğru park etmeye çalışın.

Bir sorun hissettiğiniz zaman, diğer araç sürücülere niyetinizi belli edin. Şerit değiştirmeniz gerekecekse, yol kenarına park etmeye çalışırken trafiği dikkatlice izleyin panik yapmayın.

Acil ikaz ışıkları

Daha önce de söylediğim gibi, diğer araç sürücülerinin niyetinizi bilmesini sağlamak son derece önemlidir, yanlışlıkla size çarpmamalarına engel olmak için bir sorun yaşadığınızı onlara belli etmeniz gerekecektir.

Ayrıca, aracın arkasına ve önüne reflektörlü üçgenleri yerleştirerek onları daha fazla uyarmak çok daha doğru olacaktır. Acil durum fener ve flaşörleri de işe yarayacaktır.

Ayrıca aracın içinde tavanda bulunan lambayı da kullanabilirsiniz ayrıca pilin, akünün bitmesi durumunda, insanların yardıma ihtiyacınız olduğunu anlamaları için bir mendili ya da bir tişörtü arabanızın penceresinden dışarı ya da kaput üzerine asmanız yeterlidir.

Bulunduğunuz konumu not edin

Bu noktada, birçok araç sürücüsünün elinde büyük olasılıkla yardım aramaya çalışmak için bir telefon olacaktır. Bu nedenle, öncelikle konumunuzu belirlemek ve not etmek akıllıca olacaktır. Alışveriş merkezi, otel, benzin istasyonu gibi önemli noktaları hatırlamak, takip edilmenizi yardın süresini kolaylaştıracaktır. Ayrıca, nerede olduğunuza dair net bir fikir verecek konum bulmanıza yarayan bir alet, akıllı telefon işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Aracın sorununu değerlendirin

Bir sonraki adımınız, olası sorunun ne olabileceğine dair gözlem yapmak olacaktır. Aracın kontrol panelinde herhangi bir ikaz işareti yanıp yanmadığına bakın. Lastik basınlarını kontrol edin, kaputu açarak gözlem yapabilirsiniz, uygun alet, araç ve gerece sahip değilseniz, araçtan inin ve yardım ekiplerimiz Siteler oto kurtarma ya da en yakın kurtarma ekibimiz gelene kadar güvenli bir alanda bekleyin.

Güvende kal

Güvende olmanız artık bir numaralı önceliğiniz olmalı. Arabada kalıp kalmamayı seçip seçmeyeceğiniz, tamamen mevcut durumunuza göre sizin vereceğiniz bir karar.

Araçtan çıkmayı seçecekseniz, yoldan gelen trafiğe dikkat edin, telefonla konuşurken etrafta dolanmaktan, yola yaklaşmaktan kaçının, gece ise mutlaka bir el feneri taşıyın ve tanımadığınız bir kişiden yardım almadan önce mutlaka kimlik belgesini görmek isteyin.

Araçta kalmayı seçecekseniz, pencerelerinizi ve kapılarınızı mutlaka kilitli tutun. Ayrıca, karbon monoksit zehirlenmesine maruz kalmamak için aracınızın motorunu uzun süre çalıştırmayın. Son olarak, yabancı bir şahıs tarafından tehdit edilirseniz ya da tehlikede hissederseniz dikkat çekmek için farlarınızı tekrar tekrar yakıp söndürün ve kornaya mümkün olduğunca sık basın.

İSTEK FORMU

[wpforms id=”81″]
[envira-gallery id=”830″]

Kategoriler: Oto Kurtarma